Televízie na celom svete sú momentálne presýtené rôznymi talentovými súťažami, kde ľudia ukazujú najrôznejšie kúsky svojho nadania. V Číne prednedávnom bojovalo o postup malé dievčatko, ktoré pomocou hypnózy uspáva jedno zvieratko za druhým, od leguána až po sliepku!

Možno si poviete: ,,uspať zviera, čo to je za talent?” Verte však, že mladá slečna si na svoju úlohu vybrala skutočne zaujímavé zoskupenie a všetkým prítomným doslova vyrazila dych. V prvom rade začala rozkošným, sneho- bielym šteniatkom, ktoré zaspalo v priebehu pár sekúnd a v rovnakom duchu pokračovala aj s ostatnými. Jediné zaváhanie nastalo vo chvíli, keď sa zhypnotizovaní pomocníci začali preberať, čo však okamžite napravila. Veď, pozrite sa sami :)

Foto/Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)