Kim Kardashian je televízna hviezdička, ktorá sa stala svetovou a obdivovanou celebritou v podstate pre nič za nič. S rodinou vysielajú už dlhé roky vlastnú reality šou, ktorá mapuje ich životy a je mimoriadne populárna. Kim so svojou kariérou ani minútu neotáľala a stala sa z nej úspešná biznismenka a módna ikona, ktorú obdivuje nielen ženské, ale i mužské pohlavie po celom svete. Ako sa však zdá, kráska má konkurenciu!

Kamilla Osman, 21-ročná blogerka a dizajnérka z Azerbajžanu, je naozaj hodnovernou dvojníčkou manželky slávneho rappera Kanyeho Westa. Kim sa už stihla v predchádzajúcich mesiacoch stretnúť s Kamillou, ktorá si svoju priam zarážajúcu podobnosť s hviezdou príliš nepripúšťa. Nevyzerajú ako identické dvojčatá? Veď posúďte samé! :)

side eye sliding /

A photo posted by #KO (@kamiosman) on

 

 

 

🇬🇧

A photo posted by #KO (@kamiosman) on

 

@jay_birmingham did my hair today and it looks fabulous 😍🇬🇧 thanks babe xo luv you

A photo posted by #KO (@kamiosman) on

 

Dress room chronicles / can't wait to rock these x bodysuit: @styledelivers

A photo posted by #KO (@kamiosman) on

 

#HairExtensions: @BombayHair #HairStyle: @HairbyGuYLevi / #Lashes: @flutterlashesinc in LaLaChicXL

A photo posted by #KO (@kamiosman) on

 

Foto: Instagram ǀ Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.