Poznáte to- podarí sa vám urobiť dokonalú snímku, pridáte ju na sociálnu sieť a čakáte, že bude mať minimálne 50 likov, prípadne sa stane virálnou. Na pomyselné tlačítko s palcom hore však ledva klikne vaša najbližšia rodina a vy nerozumiete, čo ste urobili zle. Verili by ste však, že existujú ľudia, ktorí majú aj MILIARDU lajkov? 

Kým by ste museli byť, ak by ste chceli mať naozaj závratne populárne fotky? Keď predpokladáte, že celebritou, ste na správnej ceste. Možno ste ešte nepočuli o stránke ,,2015bestnine”, avšak keď do nej zadáte akýkoľvek názov profilu na Instagrame, vyhodí vám jeho TOP 9 najpopulárnejších fotiek. Počas minulého roka sa podarilo pokoriť miliardu lajkov iba dvom celebritám a to Kylie Jenner a Justinovi Bieberovi. Tiež vám to číslo pripadá prinajmenšom neuveriteľné? Na Slovensku prekvapivo valcujú čísla youtuberi Gogoman a Lucypug, ktorí tvoria pár a predbehli tak aj Daru Rolins s Rytmusom. Koho kanál sledujete vy? :)

Justin Bieber
a1
Kylie Jenner
a2
Miley Cyrus
a3
One Direction
a4
Taylor Swift
a5
Katy Perry
a6
Beyonce
a7
David Beckham
a8
Kim Kardashian
b7
Gogoman TV
b8
Lucypug
b1
Dara Rolins
b2
Rytmus
b3
Majk Spirit
b4
Tina
b5
Lujza Straková

Foto: Instagram, fullhdpictures, tumblr

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)