Profilovka na Facebooku, Instagrame, Twitteri či rôznych sociálnych sieťach je alfou a omegou mnohých mladých ľudí, ktorí radi dávajú najavo najmä skutočnosť, že sú krásni a bezchybní. Mnohokrát si pomáhajú najmä Photoshopom, ktorý ich fotky privedie do absolútnej dokonalosti. Alebo nie?

Sexi telá, bezchybné tváre, vyšportované postavy a to všetko bez kúska námahy! Stačí, ak ovládate jeden z prevratných programov, Photoshop, ktorý vám v priebehu pár sekúnd dopomôže k vytúženému telu tak, že vás budú obdivovať tisíce ľudí. Ibaže by to bolo naopak. Hranica medzi jemným dotvorením reality a nekonečným trapasom je skutočne veľmi malá a my vám prinášame zopár odstrašujúcich prípadov, ako to rozhodne NEROBIŤ! Pripadne, ak ste fajnšmekri, pri zúžení pásu si dávajte aspoň pozor na poohýbané steny a ostatné pozadie! :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Foto: sociálne siete

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)