Intimita a súlož? Pamätáte si ich ešte vôbec? Neviete si ani spomenúť, kedy naposledy? Alebo, hovorí vám ešte vlastne niečo tento pojem? Čo vám v ňom bráni? Ak patríte k väčšine, tak svoj se*uálny pôst schovávate práve za tieto výhovorky!

Tak čo to bude tento krát, bolesť hlavy? Pri tejto aktivite nejde len o „zasúvanie a vysúvanie”! Je v tom omnoho viac, ako napríklad neha, city, vášeň a radosť. A čo ak nič z toho neprežívate? Bez súlože sa dajú prežiť roky, bez ukájania niekoľko mesiacov, ale teraz vážne. Vydrží vôbec „zdravý” človek tak dlhý čas?

Pri intímnom „pôste” sa zvyčajne veľmi skoro dostavia zmeny nálady, podráždenosť, prehnané reakcie na okolie alebo chuť vyvolávať konflikty. Takto naše telo reaguje na nedostatok se*u, ktorý je prirodzenou ľudskou identitou. Nanešťastie aj v našom okolí sa nachádza množstvo ľudí, ktorí používajú výhovorky prečo si poriadne užiť či uvoľniť sa!

Odcudzenie

Ach, áno aj toto sa stáva veľmi často! Nikto netvrdí, že súlož vyrieši všetky naše problémy, ale pokiaľ nebudete so svojimi partnermi žiť ako „brat a sestra”, tak je hneď dôvod k náprave vášho intímneho spolužitia. Do vzťahu musíte jednoducho investovať čas, chuť a prostriedky! A nie výhovorky!

pár

Nepáčim sa mu / jej

Nízke sebavedomie je zabijak nás všetkých. Poznáte vnútorné hlasy: „Keby som bola o 5 kíl ľahšia! Je môj pe*is dostatočne veľký?“ Týmito zbytočnými otázkami zabíjate všetky chute, ktoré vo vás víria! Vedzte, že váš partner vás miluje a intímnosti s vami ho budú baviť vždy a vaše komplexy sú mu ukradnuté, pokým má na vás chuť!

Som unavená/ý

Najčastejšia výhovorka, ktorá do dnes stále funguje! Ale do kedy to bude baviť tých druhých? Nakoniec sa intímny život vytratí úplne a vaša výhovorka bude absolútne zbytočná! Skúste do každodenného života zapojiť bozk na privítanie/rozlúčenie, držanie sa za ruku pri prechádzkach a túlenie sa pri spoločnom filme. Kašlite na únavu, tá krajšia príde po spoločnej noci.

muž

Sorry, nemám náladu

Nemať náladu? Tak to už vážne musí byť jeden z vás v posteli nudný. Skúste sa zamyslieť kde je chyba. Ak vo vás, vaša vlastná myseľ vo vás vyvoláva pocity nechcenia. Alebo predstava, že to bude opäť nudné a rýchle? Ak to je tak, skúste oživiť rutinu, alebo v poslednom rade vymeniť partnera.

Migréna

Milé ženy, tento odsek patrí špeciálne iba vám! Prestaňte s výhovorkou, aký ste mali ťažký deň v práci, v škole a ako veľmi vám ide puknúť hlava! Nepoznáme účinnejší a hlavne, na prírodnej báze, lepší liek ako je dobrá súlož. Nepchajte do seba zbytočne chémiu. Miesto toho sa vrhnite na svojho partnera a slušne alebo aj diabolsky mu naznačte, že potrebujete pomôcť! Platí to aj pre pánov!

A na čo sa vyhovárate vy?

Foto: Twitter

Anit
Načo výnimočnosť? V jednoduchosti je krása ... Slovné hračky sú moja špecialita. A pointa medzi riadkami jednoducho musí byť! :)