57-ročná Američanka Glenda Blackwell sa neustále hádala so svojim manželom, že stieracie žreby sú len zbytočným vyhadzovaním peňazí. Keď si však z trucu a na dôkaz jej pravdy jeden kúpila, takmer ju na mieste trafil šľak!

Na deň, kedy si Glenda v obchode kúpila desaťdolárový stierací žreb, do smrti nezabudne. Manželovi neustále vyčítala, že na ne zbytočne vyhadzuje peniaze, tak sa jedného dňa rozhodla, že si jeden kúpi a manželovi to poriadne vytmaví. Nečakala však, že sa môže mýliť.

1478069864523

V ten deň bola šťastena Glende viac než naklonená a kúpa jediného žrebu jej priniesla výhru vo výške milióna dolárov! Hoci žena hádku s mužom nevyhrala, dostala rozprávkovú sumu, z ktorej si môžu vyplatiť dlhy a pomôcť rodine. I keď sa ukázalo, že kúpa žrebu nebola zbytočným vyhodením peňazí do luftu, Glenda hazardu nepodľahla. Rozhodla sa, že další si už nekúpi.

1478069902059

Foto: CNN

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here