Odkladanie počatia prvého potomka sa v posledných rokoch stalo obrovským trendom. Najprv kariéra, zázemie a až potom prichádza na rad rodina. S narastajúcim vekom ženy sa však znižujú šance na samotné počatie. Tento problém našťastie muži nemajú, a preto sú schopní reprodukcie i vo vysokom veku. Pozrite sa, ktorí páni počali svojich potomkov ako „dôchodcovia“.

Perfektným príkladom je herec Alec Baldwin (58), ktorý síce má so svojou exmanželkou Kim Basinger už 20-ročnú dcéru Ireland, no na staré kolená sa mu podarilo s partnerkou Hilary splodiť dalších troch potomkov. Drsňák Bruce Willis (61) nie je taktiež žiadnou výnimkou. Hoci má s herečkou Demi Moore už tri dospelé dcéry, s manželkou Emou Heming má štvor a dvojročné detičky.

V rovnakých šľapajách sa vybral i Mel Gibson (60), ktorý očakáva už svojho deviateho potomka. A napokon, rock’n rolloví deduškovia zo slávnej skupiny Rolling Stones majú okrem s*xu, drog a rock’n rollu ďalšiu spoločnú tému. Gitarista Ronnie Wood (68) sa stal v máji dvojnásobným otcom dvojčat Gracie a Alice. Naopak frontman Mick Jagger (73) sa už nevie dočkať svojho siedmeho potomka. Hold, na deti zrejme nikdy nie je neskoro.

Alec Baldvin

#alecbaldwin

A post shared by @alec_baldwin_ on

 

#alecbaldwin

A post shared by @alec_baldwin_ on

 

Bruce Willis

 

Mel Gibson

#melgibson and #rosalindross at the #HollywoodFilmAwards

A post shared by Mel Gibson (@melgibson_fanpage) on

 

Happy Birthday to Daddy's little girl, 7 year old Lucia.

A post shared by Mel Gibson (@melgibson_fanpage) on

 

Ronnie Wood

Water babies 😍😎🍼🍼🌞

A post shared by Ronnie Wood (@ronniewood) on

 

Ready for tonight's show in Rio! #StonesRio

A post shared by Ronnie Wood (@ronniewood) on

 

Mick Jagger

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here