Na internete koluje mnoho článkov, ktoré vás poučia o tom, ako sa v posteli čo najlepšie postarať o chlapa. Všade je to samá súlož, samý orál, no zabúda sa na jednu dôležitú vec. Všetko máte vo svojich rukách!

Honenie je vlastne tá najjednoduchšia a najúčinnejšia technika, akou môžete chlapa obšťastniť. Navyše, za predpokladu, že neužívate antikoncepciu ani kondómy, bude to zrejme niečo, s čím sa stretávate pomerne často. Práve preto je dôležité, aby ste si túto staromódnu techniku osvojili čo najviac, no a ak budete čítať pozorne, tak sa možno v dohľadnom čase aj vydáte! :)

Schránka 02

Základným pravidlom je pevný stisk. Väčšina žien sa totiž k intímnym partiám správa až priveľmi nežne. Pravdou je, že zo začiatku neuškodí ani tá trocha nehy, každopádne, je na mieste po chvíli ukázať, že nie ste žiadne béčko a v rukách máte aj silu. Práve pevné obopnutie je devíza, ktorú nedokážete chlapovi ponúknuť pri klasickom ani orálnom styku, prečo ju teda nevyužiť teraz? Dôležité je aj to, aby ste boli schopné odhadnúť to správne tempo. Všeobecne by sa síce dalo povedať, že čím rýchlejšie, tým lepšie, no ak sa neponáhľate a máte čas, môžete sem tam spomaliť a dopriať tak svojmu chlapovi o čosi dlhší pôžitok. No pozor! Dlhšie prestávky naozaj nie sú žiadúce.

Od veci, samozrejme, nie je ani použitie lubrikačného gélu. Aj honenie je predsa svojim spôsobom masáž, a preto váš chlap určite trochu masážneho gélu ocení. Na záver nezabudnite, že pri tejto činnosti rozhodne nemusíte iba nudne sedieť. Väčšina chlapov nebude namietať, ak im pri ,,ručnej práci“ doprajete aj poriadny vizuálny zážitok, no a ak sa pri tom o neho budete obtierať a nezabudnete ani na semenníky, tak tá kabelka od Louisa Vuittona bude ešte do polnoci vo vašej skrini! :)

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho odbor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here