Zaneprázdnení ľudia, ktorí majú málo času na rozdávanie, si život snažia uľahčiť. Americký párik sa rozhodol, že si na upratovanie svojho domu najmú mladú upratovačku a hoci cudzím ľuďom len neradi dôverujú, to, čo sa udeje v ich dome, nečakal nikto.

Manželský pár si najal mladú študentku, ktorá pôsobila veľmi šikovne a dôveryhodne, na upratovanie. Svoju prácu si plnila vzorne a rodina s ňou bola spokojná. Idylka však trvala len do dňa, kedy ju jej zamestnávateľ začal upodozrievať z krádeže. Muž totiž nadobudol  pocit, že im z domu miznú veci, a tak sa rozhodol pre inštaláciu kamerového systému.

Keď sa jedného dňa na záznam pozrel, nestačil sa diviť vlastným očiam. Upratovačka vošla do ich spálne a začala sa prehrabávať v skrini, odkiaľ vytiahla obrovskú krabicu. Z nej začala vyberať rôzne erotické pomôcky, s ktorými sa slastne uspokojovala. O chvíľku prišla do izby manželka majiteľa domu a začalo ísť naozaj do tuhého.

Namiesto toho, aby zvrhlú upratovačku vyšmarila z domu, sa k nej s chuťou pridala. Muž sa tak nečinne prizeral na video, na ktorom mladá študentka orálne uspokojovala jeho manželku a opačne. Z celého incidentu bol zhrozený. Nejeden muž sa chváli tým, že by chcel takú situáciu zažiť, ale keď k nej dôjde, ostanú zdesení!

Foto: Pixabay.com, Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here