Krásna herečka, predstaviteľka kultovej postavy Carrie Bradshaw, otvára svoj prvý obchod! A o aký iný druh tovaru, ktorý bude predávať, by malo ísť, než o oblečenie? Nielen Carrie bola totiž módná maniačka, ale aj samotná herečka Sarah Jessica Parker módu doslova miluje. A my sme vo vytržení!

V populárnom seriáli S∗x v meste sa predvádzala v priam nezabudnuteľných outfitoch a aj v civile patrí medzi najväčšie módne ikony svetového šoubiznisu. Jej uletený, no zároveň absolútne úžasný štýl, je podobný práve tomu seriálovému. Po ukončení natáčania herečka spolupracovala so známym eshopom na dizajne topánok, teraz prichádza aj s vlastným obchodom s oblečením. Ten však na prekvapenie nebude sídliť v jej milovanom New Yorku, ale vo Washingtone. Tiež si ho zadávate na zoznam miest, ktoré jednoducho MUSÍTE navštíviť? :)

Got to get it right. Thanks Alan! #monumental

A photo posted by SJP (@sarahjessicaparker) on

 

There ought to be a law.

A photo posted by SJP (@sarahjessicaparker) on

 

Ladies and gentlemen meet Ladybird. X, sj

A photo posted by SJP (@sarahjessicaparker) on

 

Yep. My hat better on her.

A photo posted by SJP (@sarahjessicaparker) on

 

Foto: Instagram, fullhdpictures.com

Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)