Na svete je milión umelcov, no len máloktorým sa podarí odlíšiť čí prísť s niečím novým a originálnym. Mladíkovi menom Tim Bengel sa podarilo priniesť nový závan, vďaka ktorému vytvára vskutku jedinečné a dych vyrážajúce obrazy!

Nielen v hudobnej či v hereckej, ale aj v umeleckej brandži existuje rivalita medzi jednotlivcami. Každý chce byť svetová špička vo svojom obore, no len malému počtu sa to skutočne podarí. Tim Bengel je vďaka svojim jedinečným a originálnym dielam, ktoré sú prepracované do najmenšieho detailu, považovaný za veľký talent. Málokto by dokázal vykúzliť len z piesku a lepidla takéto skvosty, aké vytvára práve on. Mladík musí mať počas svojho majstrovania rozhodne veľkú trpezlivosť, no výsledok stojí za všetku tú námahu, úsilie i čas, ktorý do toho dal! Niečo také len tak niekde neuvidíte! :)

Timove obrazy sú hotové majstrovské diela

Video: Youtube ǀ Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.