Celý svet pozná matku, babku, manželku, televíznu osobnosť a biznismenku Kris Jenner. Ich rodinná šou mapuje život celej rodiny a tentokrát sa pred kamery postavila aj jej mladšia sestra Kris. Tá sa totižto rozhodla podstúpiť plastickú operáciu!

Kris Jenner, tak ako väčšia časť jej rozvetvenej kontroverznej rodiny, je známa tým, že obľubuje rôzne zásahy plastického chirurga. Televízna hviezda vo svojich 61. rokoch vyzerá naozaj veľmi dobre, aj keď jej k tomuto vzhľadu dopomohli rôzne zákroky, ktoré stihla počas svojho života podstúpiť. V tieni svojej slávnej sestry však stále stojí jej mladšia sestra Karen, ktorá sa na ňu takmer vôbec nepodobá. Ako inak, aj ona túto premenu podstúpila pred kamerami, ktoré zaznamenávali každý jej krok. Po plastickej operácii sa Karen ukázala celému svetu a výsledok je naozaj bravúrny. Vďaka tejto bolestivej procedúre výrazne omladla, opeknela a miestami je dokonca ťažko uveriteľné, že ide skutočne o tú istú osobu. Je však doslova smutné, že až po tomto akte je konečne vidieť, že tieto ženy sú vlastne sestrami.

Foto: Youtube, Instagram | Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.