Maľovanie na telo, takzvaný body art, má vo svete širokospektrálne uplatnenie. Táto technika dáva umeniu úplne iný rozmer a umožňuje umelcom vytvoriť diela, ktoré sú diametrálne vzdialené od tých z plátien. Pozriete sa, ako vyzerá body art, keď sa jeho úlohy zhostí 21-ročná Lisha Simpson vytvárajúca zo svojich rúk optické ilúzie.

Maľovanie na telo nie je vôbec také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Vyžaduje si veľkú dávku zručnosti a predovšetkým trpezlivosti. Lisha sa vydala touto cestou vďaka veľkej láske a vášni k maľovaniu. Dlhé hodiny trávila pozorovaním a maľovaním umeleckých diel na telo, až sa jedného dňa dopracovala k svojmu snu. Miluje kreativitu a hlavne nezvyčajnosť, ktoré veciam vzdychujú nový rozmer a život.

Finálne 3D optické ilúzie vznikajú kombináciou úžasných umeleckých zručností, perfektného osvetlenia, dokonalej čiernej farby a správneho uhlu fotenia. Vďaka takto zvolenej technike vytvára dychberúce ilustrácie na vlastných rukách. Jej diela sú vskutku jedinečné. Pokochajte sa galériou Lishiných famóznych výtvorov, ktoré rukám dodávajú úplne nový rozmer vnímania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.