Aj keď je leto nenávratne preč, stále môžete experimentovať v oblečení či s vlasmi. Zapletené vrkoče sú “IN” v každom ročnom období, v akomkoľvek počasí a nikdy s nimi neurobíte krok vedľa. Sú ľahké, nadčasové a dokážu rozžiariť aj ten najnudnejší outfit. Nie nadarmo sa vraví, že v jednoduchosti je krása.

Mladá dievčina, ktorá si hovorí Roxxsaurus, vám ukáže nenáročné, prosté a rýchle účesy, ktoré zvládnete za pár minút a s konečným výsledkom budete určite viac než spokojné. Môžete sa nechať inšpirovať a hocikde, kam sa vyberiete, budete za hviezdy. Ak pôjdete do školy, práce, na diskotéku, rande či na oslavu, takýto účes bude rozhodne výbornou voľbou! :)

Video: Youtube | Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.