Markizácky moderátor a miláčik žien, ktorý si získal popularitu hlavne vďaka účinkovaniu v zábavnej show ,,Tvoja tvár znie povedome“, je voľný ako vták. Hoci sa Viktor Vincze ešte donedávna pýšil svojou krásnou priateľkou Evou, dnes je všetkému koniec!

Počas účinkovania v show ,,Tvoja tvár znie povedome“ vstúpla popularita moderátora Viktora Vinczeho natoľko, že si získal srdcia mnohých žien a z moderovania relácie Reflex sa za krátky čas posunul do Televíznych novín o sedemnástej. Takýto rýchly nárast popularity a zástupy fanyniek však jeho vzťah zrejme neustál. Napriek tomu, že sa v show chválil šťastne fungujúcim vzťahom, a dokonca si robil srandu o zásnubách, dnes už, kedysi zamilovaná dvojica, pár netvorí.

Posledná fotografia zamilovaného páru sa na Viktorovom Instagrame objavila približne pred mesiacom. Hoci mal pár v pláne ešte veľa spoločných chvíľ, dvojica už rozchod potvrdila.

 

 

 

Prepáčte. Aj vy aj @nickiminaj 😇😇😇 #sorry #vsetkoMaBoli @tvoja_tvar_znie_povedome

A post shared by Viktor Vincze (@viktorvincze) on

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here