Ryan Reynolds je snom nejednej ženy. Krásne telo, hriešny úsmev, hlboký pohľad, možno aj práve týmito prednosťami si pred rokmi získal srdce svojej prvej ženy Scarlett Johansson či súčasnej manželky Blake Lively. Keďže hercovi podľahli jedny z najkrajších žien Hollywoodu, je priam šokojúce, že tento hriešny playboy sa prednedávnom bozkával s mužom! 

Sympaťák Ryan Reynolds, ktorý je v súčasnosti manželom krásnej ,,gossipky“ Blake Lively, bol prednedávnom ,,prichytený“, ako sa bozkáva s mužom. Milé dámy, nemajte obavy, sladký Ryan nezmenil orientáciu ani nekope za dva tímy naraz. Muž, s ktorým si vymieňal náruživé a vášnivé bozky, je jeho herecký kolega Conan O´Brien. Chlapci sa rozhodli, že sparodujú jeden z najobľúbenejších ženských filmov ,,Zápisník jednej lásky“, kde hlavné úlohy stvárnili Ryan Gosling a Rachel McAdams. Nuž, pozrite si túto „vášnivú“ scénu samé. :)

ryan-a-conan
Ryan Reynolds a Conan O´Brien

Zápisník jednej lásky: Ryan Reynolds a Conan O´Brien

Foto: Instagram, fullhdpictures.com | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here