Met Gala je známa a najmä grandiózna módna akcia, na ktorú sú pozvané výlučne len tie najžiadanejšie osobnosti sveta, pričom organizátori majú pre nich každý rok pripravenú inú tému určujúcu “dress code”. Téma nadchádzajúceho roku je už známa a my vám garantujeme, že sa rozhodne máme na čo tešiť!

Tento veľkolepý galavečer sa usporadúva už od roku 1946 a jeho účelom je podporovať Metropolitné múzeum umenia v New Yorku. Každoročne je ponímaný v inom duchu a za tie roky už stihol priniesť témy od výmyslu sveta a tie najrozmanitejšie outfity. Minulý rok bol v znamení technológie, no ten nadchádzajúci bude úplne o niečom inom.

Téma na rok 2017 je “Rei Kawakubo- Comme des Garçons”

Rei Kawakumbo je úspešná dizajnérka z Japonska, ktorá založila značku “Comme des Garçons”. V našich končinách zrejme až taká známa nie je, no po budúcoročnej akcii Met Gala sa to zaiste zmení. Jej módne kolekcie sú vskutku originálne až priam extravagantné či bežne nenositeľné. Je to niečo, v čom by ste si vedeli predstaviť “staré ja” výstrednej speváčky Lady Gaga.

Módni nadšenci sa rozhodne majú na čo tešiť a už teraz je zrejmé, že červený koberec bude plný extravagancie a výstrednosti!

Kolekcia jeseň – zima 2016/2017

Kolekcia jar – leto 2016

Zdroj: Vogue.com ǀ Video/Foto: YouTube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.