Máte medzi 20. a 30. rokom života a myslíte si, že ste ešte mladé a na všetko máte čas? Omyl, milé dámy. Tridsiatka nie je nová dvadsiatka, povie vám to veľmi jasne a zreteľne Meg Jay.

Dvadsiatnici ani netušia, čo všetko môžu vo svojom živote zmeniť do doby, kým nedosiahnu 30. V tomto veku netreba strácať čas s niečím, čo očividne nemá zmysel a budúcnosť.

Určite každá chce v živote robiť niečo, čo ju bude baviť a napĺňať, nájsť si muža, ktorý sa stane jej manželom a s ktorým bude vychovávať deti. Lenže ak ste vo vzťahu, v ktorom ste nešťastná, ten vzťah vás ničí, chcete, aby to tak bolo do konca života? Manželstvo sa totiž nebuduje v manželstve, manželstvo sa buduje pred manželstvom a ak vám vadí, ako sa správa váš partner, po povedaní si “áno”, bohužiaľ, iný nebude. Budete si teda po tridsiatke hľadať niekoho iného a vezmete si prvého, ktorý sa vám bude ako tak pozdávať len preto, že vám už tikajú biologické hodiny? Aj to, bohužiaľ, veľa žien robí – zo zúfalstva, že už si nikoho nenájdu. Presne o tom vám vo svojom videu porozpráva Meg Jay. Ako dôležite je robiť správne rozhodnutia a životné kroky práve pred tridsiatkou. Meg vám možno otvorí očí a dopomôže k tomu, aby ste si začali vážiť samú seba. Pretože vo vašom živote by malo byť predsa na prvom mieste, samozrejme, zdravie, ale rovnako tak aj vaše šťastie.

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.