Miláčik dievčenského publika Martin Harich nás aktuálne veľmi úspešne reprezentuje v jednej z najprestížnejších šou sveta, v anglickom X Factore. Poklonu mu zložil aj nekompromisný kat Simon Cowell.

Jeden z najpopulárnejších mladých spevákov na československej hudobnej pôde, len 20-ročný Martin Harich zažiaril v britskom vydaní speváckej súťaže X Factor. V nedeľnej epizóde postúpil z takzvaného Bootcampu, kde si svoje spevácke sily zmerali siedmi súťažiaci – dva páry a traja jednotlivci. Pred porotou spoločne odprezentovali skladbu Hotel California. Napriek tomu, že Martinko zabudol text, od samotného Simona si vyslúžil obrovskú pochvalu – „aj keď si zabudol text, bolo to úžasné“.

Martin teda postúpil do ďalšieho kola Six Chair Challenge. Jeho ďalšie účinkovanie v tejto speváckej súťaži budeme sledovať so zatajeným dychom a budeme mu silno držať palce. Veď už len to, že sa dostal z 30 tisíc prihlásených ľudí až tak ďaleko, je poriadny úspech, no nie?

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.