Už zabehnutý otec Martin Chodúr sa svojim šťastím rozhodne netají. Je zrejmé, že rodičovstvo si skutočne užíva a do starostlivosti o syna dáva prvé aj posledné. Faktom však ostáva, že hviezdna kariéra speváka nepočká a Martinov spevácky talent treba prezentovať aj naďalej. A ako tieto dve veci spojiť? Martin s Ivonou to vymysleli priam geniálne!

Rodičovstvo je náročná úloha, špeciálne ak sa popri tom chcete venovať aj spevu. Toto neustále zažíva aj Martin Chodúr, ktorý so svojou o šestnásť rokov staršou priateľkou Ivonou Selníkovou vychováva takmer ročného syna Martinka.

mart-1

Martin s Ivonou sa tentokrát rozhodli, že podpora talentovaného otecka by nemala byť odopretá žiadnemu členovi ich trojčlennej rodinky. Na Martinov prvý samostatný koncert, ktorý sa uskutočnil v Prahe, priviedli aj svojho syna.

mart

Malý Martinko môže byť rozhodne pyšný na vystúpenie svojho otca, ktorý podal úžasný spevácky výkon a jeho krásny hlas tvoril dokonalé spojenie s predvianočnou atmosférou. A my už naisto vieme, kto spieva malému uspávanky na dobrú noc… :)

mart-3 mart-4

Foto: Facebook

Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.

1 komentár

  1. Nádherná fotečka,krásna rodinka ,to velké štastie sála z Vašich očí.A malý Martínek,ten je tak rozkošný,k zulíbání.Bola som na tom krásnom pražskom koncerte,kde Martin Chodúr dve hodiny bez prestávky,spieval,hral na gitare,aj na klarinet,bol úžasný,velikánsky zážitok !!!

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here