Táto žena to po boku svojho manžela vôbec nemala ľahké. Hoci mala veľký sen, pre zásady a prikázania svojho muža sa ich musela vzdať. Keď však umrel, odtrhla sa z reťaze a urobila čosi extrémne šialené!

Charlotte Guttenberg vždy túžila po tetovaní. Jej manžel však s predstavou potetovanej ženy nikdy nebol stotožnený. Vyslovene jej ho zakazoval a diktoval, ako má vyzerať. Jedného dňa sa však Charlotte odtrhla z reťaze. Po smrti svojho manžela neváhala ani minútu a namierila si to rovno do tetovacieho štúdia.

Ak by ste čakali, že sa uspokojila s jemným tetovaním delfínika alebo podobnej infantilnej kérky, vyvedieme vás z omylu. S tetovaniami sa poriadne rozšupla a Charlottine telo dnes pokrývajú na 92 %! Konečne môže byť šťastná a sama sebou. V tetovacom štúdiu dokonca spoznala i nového životného partnera s rovnakou úchylkou. No uznajte, nie sú rozkošní?

Zdroj: Twitter

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here