Na niektorých záberoch odetá v Prade,  na niektorých úplne nahá a dokonca spredu! Zdá sa, že Kim Kardashian West sa za svoje telo vôbec nehanbí a dokazuje to celému svetu.

Nie je žiadnou novinkou, že 34-ročná hviezda rada necháva obdivovať svoje krivky. V minulosti pózovala ako ,,Eva“ pre PAPER magazín a stala sa tak terčom obdivu i posmechu. V tom období sa rozprávalo len o jej veľkom nahom zadku. Podľa tých, čo ju odsudzujú, by mala mať ako matka viac cudnosti, iní ju zase obraňujú a vyjadrujú podporu. Kim: „Na nové číslo magazínu LOVE sa veľmi teším. Mám v ňom viac ako 30 fotografií, ktoré sme fotili nepretržite 3 dni v jednom moteli v L.A., v jeden deň dokonca do 4 rána!“

Kim však nie je jediná so šokujúcimi zábermi! Zdá sa, že tohtoročný LOVE si pre nás pripravil viacero pikantných prekvapení. Kendall Jenner, ktorá pózuje pre mnoho zvučných mien ako Channel, Prada, Dolce & Gabanna, Balmain a iné, zrejme pokračuje v šľapajach svojej staršej sestry. Inšpirovala sa ňou a pózovala na digitálne upravených snímkach s odhaleným a zväčšeným poprsím, taktiež zadkom. Podľa jedného fanúšika na Twitteri fotky rozprávajú príbeh o veľkých prsiach a narážajú na jej staršiu sestru.

V tomto čísle sa rovnako ako Kim a Kendall objaví aj najmladšia sestra z Klanu Kardashianových, Kylie Jenner.  Tá však nebola natoľko škandalózna ako jej nemravné rodinné príslušníčky, ale pozornosť na seba upriamila odfarbenou hrivou, s ktorou je úplne na nespoznanie!

kenK1kym2K2K3K4K5

kymkim2

Autor: Katarína Mydliarová

Foto: Twitter

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)