Lucia Mokráňová sa môže pýšiť dokonalou postavou, ktorú si však poctivo vydrela. Niekedy totiž bola pekná ,,bacuľka“, no teraz je motiváciou pre všetky ženy, ktoré túžia zhodiť nadbytočné kilogramy.

Lucia Mokráňová zahviezdila najmä v reality šou Farma, kde všetkých chlapov dráždila svojou krásnou postavou a umelým poprsím. V súčasnosti sa venuje najmä práci fitness trénerky, kde pomáha ostatným ženám zhodiť prebytočné kilečká. Lucia však nie vždy oplývala takouto postavou, pred pár rokmi z nej bola žena, ktorá mala doslova ,,cici aj rici“. :) Na sociálnych sieťach sa pochválila fotkou pred chudnutím a po ňom. Zhodila neuveriteľných dvadsať kilogramov, čo je naozaj krásny úspech. Pred zmenou vyzerala úplne inak, bacuľaté líčka ju menia na nepoznanie. Lucia však všetkým odkazuje, že všetko sa dá, len treba chcieť. Tak čo, inšpirovala táto premena aj vás? :-)

lucia

 

 

 

Foto: Facebook, Instagram

Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here