Známa slovenská celebritná exfarmárka Lucia Mokráňová ukázala fotku z mladosti. Nebudeme vám klamať, takto ste ju ešte nemali šancu vidieť!

Lucia Mokráňová je známa najmä ako účastníčka reality šou Farma a momentálne ako jedna zo slovenských hviezd na Instagrame. Príťažlivá kráska je veľmi dobrou kamarátkou Zuzany Plačkovej a obe sa rozhodli potešiť svojich fanúšikov unikátnou fotkou z mladosti. Kým Plačková zverejnila snímku, na ktorej mala 15 rokov, Lucia pre zmenu pridala na Instagram fotku seba v hokejovm drese.

K unikátnej fotke Lucia napísala, že bola kedysi hokejovým obrancom. K snímke pridala aj vtipné hastagy. #malybuldozer #VypadalaSemJakClapcek #vzdyVyloucena #66 #hodonin #winter #womens #game #mokranka #hrajteDoTela #vyhodiliMeZBaletuTakSemSlaHratHokej

Zdroj|Foto: Instagram

Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)

1 komentár

  1. kde vyzerala ako chlap..??!!! chla by som vidiet autora tohto trapneho článku ako vyzerá resp. vyzeral pred napr. 10 rokmi…

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here