Niekedy stačí iba úsmev, niekedy vankúšová vojna, no verte nám. Láska sa nemeria iba počtom zaplatených bločkov v drahých obchodoch!

Zaľúbil sa do vás, keď ste stáli usmiata s kamarátkami počas slnečného dňa na zmrzline alebo ste do seba narazili bez známky vnímania v parku. Jeden pohľad do očí a vedeli ste, že to má zmysel. Láska sa však z ľudí po čase vytráca, najmä v prípade, že si ju prestanú prejavovať každý deň, bez kúska jemnosti. Ako môžete vášmu drahému dokázať, že ho ľúbite aj obyčajnými gestami? 

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)

9 KOMENTÁRE

 1. …som myslel že tu mal byť článok, nie galéria pixarových concept artov

  jo, a.
  na tieto gestá sa vám každá ženská vybodne, resp. po prvom mesiaci ich začne brať ako samozrejmosť, ktorá nepoteší keď ju dostane, ale naserie keď ju nedostane. a kvôli nedostatku peňazí sa s vami rozíde tak či tak. vlastná niekoľkonásobná skúsenosť ;)

  • Máš úplnú pravdu, Miroslav Hladomor. Milovať neschopného chlapa dokáže len veľmi malé percento žien a tie musia byť potom mega schopné, aby rodina netrpela hladomorom, alebo nejakým iným bežným nedostatkom. Ale toto je myslené na celkom bežnú a normálnu populáciu, čo je na Slovensku dosť zriedkavý výskyt, pretože zákony sú postavené nie na to, aby sa schopní mali dobre, ale aby schopní makali do roztrhania na tých neschopných a tých tam hore (tiež nie inakších) a potom sú zašití v práci, alebo aj dvoch a na ostatné už nezostáva ani času ani síl a potom to tak aj vyzerá. Samý rozchod, rozvod, alkoholizmus, alebo iný izmus. A tým dievčatám sa nečuduj. Ak vidia, že sa nedokážeš postarať sám o seba, alebo o svoju lásku, kde majú zobrať istotu, že sa raz dokážeš postarať o svoju rodinu ak by ju s tebou raz založili???

   • hmm, zaujímavé… žena musí byť mega schopná aby zvládla to čo zvládne obyčajný chlap ktorý je „len“ „nie neschopný“?
    hmmm…
    a preto, že obyčajná žena je (podľa teba) menej schopná ako obyčajný chlap, preto je akože normálne že sa odo mňa očakáva že sa postarám o ňu aj o rodinu a som podľa toho posudzovaný? je normálne že sa to berie ako moja povinnosť, „postarať sa“ o celok tvorený dvomi ľuďmi, len preto že ten druhý nie je schopný k tomu prispieť? prečo by som mal chcieť byť s osobou čo nie je schopná prispieť k celku čo tvoríme? čo keby sa ženy naučili postarať samé o seba a prípadne aj o rodinu ktorú chcú, aby boli normálnymi plnohodnotnými bytosťami, a mohli si hľadať partnera ktorý im bude partnerom, a nie sluhom a bankomatom kompenzujúcim ich neschopnosti? ;) vzťah ktorý by potom vytvorili by bol o tom že každý sa sčasti stará, bol by vyvážený a férový.

    • Nie, Miroslav, zle si to pochopil. Žena musí byť megaschopná ak si zoberie neschopného chlapa preto, aby okrem SVOJHO poslania dokázala zvládnuť aj to, čo by mal zvládnuť a čím by mal do vzťahu a do rodiny prispieť on. Ale ty takú určite nájdeš, čo sa postará aj sama o seba aj o svoje deti aj o tvoje čisté a vyžehlené handry, plný žalúdok a prázdny miešok a určite jej nikdy nepríde ani na um rozmýšľať nad tým, načo jej vlastne muž je! :)

     • Lol, vidim ze som ta silno urazil ked si mala potrebu takto vystartovat :D. Becuem ale cim, kedze som ken do dosledkov dokladne dotiahol vyznam za tvojimi vyrokmi. A stale, ak teda zena nema dovod sa starat o chlapa, co scasti aj suhlasim, preco mas stale pocit ze chlap ma povinnost sa starat o zenu aj rodinu? ;)

     • Ha-haaaa, zas si moc fandíš! Ty že si niečo dotiahol??? Si prekrútil každý jeden môj výrok a vkladáš mi do úst slová a myšlienky, ktoré som nikdy nepovedala a ani nenapísala! Preto končím túto absolútne nekonštruktívnu debatu a idem sa radšej porozprávať s Bohom. :) Tuším zas niečo „zvoral“! :D

     • …typická ženská, nevie čo hovorí a keď sa jej to niekto pokúsi vysvetliť tak sa na neho urazí že jej do úst vkladá somariny… :-D

      presne to na čo som narážal, výsledok zvoranej výchovy lebo celá spoločnosť odmalička vtĺka ženám do hlavy že ony sú hodnotné a perfektné a dokonalé už len z toho titulu že existujú.

 2. Niekedy sa dajú veci vysvetliť aj bez slov :) Myslíme, že Eduška má absolútnu pravdu, netreba hádzať všetky ženy do jedného vreca. Nepochybujeme, že raz nájdeš takú, ktorá presiahne tvoje očakávania dokonalej partnerky :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here