Ak ste si doteraz mysleli, že viete tancovať, prebuďte sa. Freestyleisti z Nových Zámkov vám dokážu, že kroky, ktoré predvádzate na diskotékach či svadbách sú len slabým odvarom toho, čo môžete pri troche snahy dosiahnuť!

Video, ktoré už stihlo obletieť celé Slovensko, zachytáva partiu dobre ,,naladených” kamarátov, ktorí sa oddávajú svojej tanečnej vášni priamo na ulici pri hudbe pustenej z auta. Nevedno či im bola za vystúpenie ponúknutá fľaša domácej alebo išlo o spontánne vyjadrenú radosť zo života. Nás v redakcií však kvalitne pobavili a považovali by sme za hriech, keby sme sa najmä s pani, predvádzajúcu elektro buggy, nepodelili. Berte si príklad a ukážte aj vy celému svetu na najbližšej párty, čo je vo vás! :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)