V máji 2015 diagnostikovali krásnej labradorke Belle rakovinu kostí. Jej majiteľ sa však nevzdal a vybral sa s ňou na jedinečný výlet naprieč celej USA. Bývalý mariňák Robert Kugler a jeho sučka sa tak stali nerozlučnou dvojicou a poriadne si užívajú posledné mesiace jej života.

Po tom, ako sa Robert dozvedel, že jeho sučka Bella trpí nevyliečiteľnou rakovinou kostí, musel sa okamžite rozhodnúť o jej ďalšom osude. Buď dá svojho milovaného psíka utratiť, nakoľko sa rakovina dostala až do plúc, alebo jej amputujú prednú nohu. Rozhodol sa pre amputáciu a vďaka tomu jej dožičil pár mesiacov života naviac. Choroba ich však vôbec neodradila od toho, aby sadli do auta a vybrali sa na famóznu cestu cez celú Ameriku. Stihli už precestovať Chicago, Key West, Nashville a Savannah. Výlet sa však ešte nekončí a my dúfame, že toho stihnú čo najviac.

 

 

 

 

We made it to Florida. #neptunebeach #florida #atlantic #ocean #tripawd #labrador #labsofinstagram

A photo posted by Robert Kugler (@robkugler) on

 

 

We made it #nashville #parthenon #tripawd #Tennessee #labrador #labsofinstagram

A photo posted by Robert Kugler (@robkugler) on

 

 

 

 

 

Foto: Instagram, Boredpanda

Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)