Čo by ste urobili, keby ste uvideli deti vo vode, v potápajúcom sa kanoe? Kým niektorí by okamžite skočili do jazera a začali konať, v tomto prípade sa okoloidúci iba prizerali.

Kým je možné na svoj mobilný telefón natočiť senzáciu, všetko ostatné je odpustené. Zrejme to si povedali okoloidúci, ktorí boli svedkami potápajúceho sa kanoe, v ktorom sedelo niekoľko detí. Malé dievčatko však vytrelo všetkým zrak svojou duchaprítomnosťou, kedy sa na plavidlo postavilo a hojdaním sa vylialo všetku vodu. To, čo v ňom ešte zostalo vyliali deti spoločne nádobkami. Je pravda, že deti sú občas omnoho nebojácnejšie, než dospelí ľudia, avšak cena za život či jeho ohrozenie môže byť extrémna. Tomuto dievčatku však fandíme! :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)