Početná rodina Jenner/ Kardashian je v súčasnosti v ďalekej Amerike obľúbená i nenávidená. Každý jeden človek na svete si vie presne v mysli vybaviť každého člena z celebritnej famílie, ktorej velí mama Kris Jenner. Ako však jej potomkovia vyzerali vo svojej mladosti, keď o sláve možno iba snívali?

Kourtney, Kim, Khloé a Rob pochádzajú z prvého manželstva Kris Jenner so známym advokátom, ktorý podľahol pred niekoľkými rokmi zákernej chorobe. ,,Big mama” však nezaháľala a ešte raz sa vydala za úspešeného olympionika, z ktorého je v súčasnosti žena. Z oboch vzťahov vzišlo dokopy šesť detí a každé jedno je na verejnosti veľmi dobre známe nielen ,,za veľkou mlákou”, ale i po celom svete. Najmladší potomok Kylie Jenner si na svojom instagramovom účte zaspomínal na dávne časy, kedy rodina žila ešte celkom bežný život bez paparazzov. Všetci z nich pôsobia, ako keby boli urobení ,,cez kopírák” a na prvý pohľad je na 100 % isté, že sú súrodenci. Momentálne je však všetko inak a každý z členov známej prominentnej rodiny prešiel výraznou premenou.

pastFoto: Instagram, wallpapermade.com

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.