Každý člen rodiny Kardashian/Jenner oslavuje svoje narodeniny vo veľkom štýle a ich darované ,,prezenty” sú rok čo rok doslova originálnejšie. Tentokrát bol oslávencom raper Tyga, priateľ Kylie Jenner, ktorý je mimochodom aj bývalým partnerom Blac Chyny, ktorá má dieťa s jej nevlastným bratom Robom. A aby celý svet vedel o tom, že má hudobník 27. narodeniny, spoločne nafotili poriadne pikantné fotky!

Ak šokovať verejnosť, tak poriadne a vo veľkom štýle! Iba prednedávnom provokovala  svojim odhaľujúcim narodeninovým outfitom celú hollywoodsku smotánku krásna Kendall Jenner a tentokrát sa o rozruch postarala jej mladšia sestra Kylie. 19. novembra totiž oslavoval svoj veľký sviatok jej priateľ Tyga, a tak si populárny párik povedal, že to treba svetu oznámiť naozaj originálnym spôsobom. Zaľúbenci sa postavili pred objektív fotoaparátu a nafotili vskutku pikantné snímky, ktorými sa pochválili na sociálnej sieti. Tyga na nich drží ,,svoju milú” v náručí a obaja sú od pol pása nahor nahí. Dvojica sa snímkami postarala o skutočný rozruch a obe si od fanúšikov vyslúžili priam neuveriteľných, takmer 2,5 milióna lajkov!

 

Odvážne fotografie si môžete pozrieť TU a TU

Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.