Pyšné maminy – herečka Kristína Farkašová (34) a speváčka Tina (32), ktorých ratolesti sú približne v rovnakom veku, zvečnili svoje deťúrence na spoločnej fotografii. Urobili tak dvakrát s približne trojročným časovým odstupom.

Prvá fotografia vznikla v roku 2013, krátko po prepustení Farkašovej dvojičiek – Matily a Ely z pôrodnice. Určite uznáte, že všetky tri bábätká na nej sú rozkošné. Malý Leonard, ktorému sa fotografovanie evidentne nepáči, pôsobí medzi drobnými dievčatkami ako skutočný valibuk! Niet sa čomu čudovať, je totiž medzi nimi takmer 4-mesačný vekový rozdiel.

Dnes majú dvojičky už krásne tri rôčky, Leonardovi ťahá na štvrtý rok, a preto sa úspešné maminy rozhodli zvečniť svoje deťúrence v rovnakej „bábätkovskej póze“ ešte raz. Výsledok fotenia zverejnila Farkašová na svojom Instagrame so slovami: „Nájdi 3 rozdiely 2013/2016.“ Pohľad na roztomilé poklady spred troch rokov a dnes je na nezaplatenie! Presvedčte sa samy. :)

Deťúrence spolu

najdi tri rozdiely 2013/2016 #predcasniatka ❤️❤️❤️ ela, leo, matilda @tinaslovakia

A post shared by Kikinka Koláčová (@kristina.farkasova) on

Leonard – syn Tiny

Dvojičky Kristíny – Ela a Matilda

dvojicky

Zdroj: Instagram, Facebook

Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here