Neštandardné priateľstvá v živočíšnej ríši sú fascinujúce. Jedno také sa vzplanulo, aj keď nie tak celkom v ríši, ale v kaviarni, medzi sovičkou Fuku a mačičkou Marimo. 

Ak by sa Fuku a Marimo stretli za iných okolností, niekde v prírode, zrejme by si ani náhodou nepadli do oka tak, ako v kaviarni, ktorá je ich spoločným domovom. Pohľad na toto netradičné kamarátstvo láka do kaviarne množstvo ľudí a my sa ani nečudujeme. Keby sme mali takú možno aj my, hneď by sme pri nich s radosťou popíjali kávičku alebo nejaký ten drinčík. :)

portrait of sexy pretty girl in glasses holding a tablet pc computer relaxing sitting on chair & flirty looking at camera portrait of sexy pretty girl in glasses holding a tablet pc computer relaxing sitting on chair & flirty looking at camera portrait of sexy pretty girl in glasses holding a tablet pc computer relaxing sitting on chair & flirty looking at camera portrait of sexy pretty girl in glasses holding a tablet pc computer relaxing sitting on chair & flirty looking at camera portrait of sexy pretty girl in glasses holding a tablet pc computer relaxing sitting on chair & flirty looking at camera portrait of sexy pretty girl in glasses holding a tablet pc computer relaxing sitting on chair & flirty looking at camera

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.