Úspešná speváčka, herečka a famózna tanečnica Ciara potvrdila svetu tú najkrajšiu novinku v živote každej ženy. So svojim manželom, s ktorým sa zosobášili len pred pár mesiacmi, očakávajú svojho prvého spoločného potomka.

Krásna a multitalentovaná umelkyňa Ciara patrí k tým najväčším talentom hudobného priemyslu, v ktorom doteraz dosiahla nevídané úspechy. V jej repertoári je mnoho úspešných singlov, na ktorých pracovala s rôznymi zvučnými menami, no taktiež sa jej darí aj v súkromnom živote. Z prvého vzťahu má syna Future, no tento zväzok však dlho nevydržal. Z čokoládovej krásky sa stala prednedávnom vydatá pani a so svojim manželom sú už dokonca aj v radostnom očakávaní. Šťastnú novinku speváčka oznámila prostredníctvom svojho účtu na Instagrame a dvojica žiari ako nikdy predtým! :)

 

Entered My Birthday With A Tasty Dinner Overlooking The Falls With My Love…❤️ #Grateful

A photo posted by Ciara (@ciara) on

 

I Love Me Sum' Him 😍

A photo posted by Ciara (@ciara) on

 

Priceless Moments ❤️

A photo posted by Ciara (@ciara) on

 

All Smiles 😍😍😍❤️🎃. Today Was A Great Day!

A photo posted by Ciara (@ciara) on

Foto/Zdroj: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.