Mladá a talentovaná Kristína Peláková (29) sa na Instagrame predviedla s novým imidžom. Nie, neľakajte sa, nejde o trvalú zmenu. Hoci krátky zostrih Kristíne veľmi svedčí, išlo len o „pracovnú“ úpravu.

Keď sa pred pár dňami objavila krásna Kristína na Instagrame s krátkymi blond vlasmi, fanúšikovia reagovali na fotografie speváčky v parochni rozdielne. Prevažná časť napísala, že dlhé vlasy jej pristanú oveľa viac a so zmenou imidžu by nemala „hazardovať“. Veľká časť fanúšikov tejto zmene uverila a Kristínu doslova vyhrešila za tento nevydarený skutok. Komentujúci jej odkázali, že k pôvodnej dĺžke vlasov by sa mala čo najskôr vrátiť. Tak či onak, ako mladá interpretka neskôr uviedla, za zmenou bola len dobre nasadená parochňa, no už je opäť vo ,,svojej dĺžke“. Veď nechajme sa prekvapiť, možno ju čoskoro uvidíme v novom videoklipe práve v tomto nevšednom zostrihu.

Dnes bola zmena nutná☝🏻️😉

A photo posted by Kristína Peláková (@kristinapelakova) on

 

Ešte jedna posledná s krátkymi☺v takomto strihu som ešte nikdy nebola, a už som aj späť vo svojej dĺžke…pekný večer

A photo posted by Kristína Peláková (@kristinapelakova) on

Zdroj: Instagram

Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.