Kedysi zlé dievča, dnes milujúca manželka a matka dvoch detí. Speváčka Pink, ktorá v decembri minulého roka porodila svojho druhého potomka, nevyzerala nikdy lepšie ako v súčasnosti. Divoká rebelka totiž vymenila svoj povestný krátky zostrih za dlhšie ombré, ktorému dominuje klasická ružová, ale aj čierna farba. Ako speváčka uvádza, konečne sa cíti sama sebou!

Zmenilo ju materstvo? Speváčka Pink, navonok drsná dračica, ktorá však nikdy nevyrábala škandály, sa stala iba pred pár mesiacmi dvojnásobnou mamičkou. Spolu s manželom, motocyklovým pretekárom Careym Hartom, vychováva päťročnú dcérku Willow, ku ktorej pribudol 26. decembra minulého roka syn Jameson Moon. Ako sa zdá, materstvo sympatickú speváčku poriadne zmenilo a na najnovšich fotografiách doslova žiari šťastím. Niet sa preto čo čudovať, že aj jej rozkošný syn, ktorý trávi mnoho času v sestrinom náručí, je večne usmiate bábätko. :)

Foto: Instagram, wallpapercave.com

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here