Obdivovaná a sympatická vizážistka i kaderníčka, ktorá predviedla svoj veľký talent v šou “Nákupné maniačky”, zvestovala svetu a svojim fanúšikom obrovskú novinku. Krásna Lucid sa už onedlho stane mamičkou!

Slovenská vizážistka Lucid, ktorej prácu i krásu obdivujú mnohé ženy, sa na Instagrame pochválila fotografiou rastúceho bruška, kde vyzerá skutočne šťastne a spokojne. Odborníčka na dokonalý výzor je totiž v šťastnom očakávaní a už onedlho sa bude môcť pýšiť tým najkrajším životným statusom: ,,Mama”. Budúca mamička nosí pod svojim srdcom pravdepodobne dievčatko a my nepochybujeme, že bude rovnako krásne, ako táto šikovná tehuľka. No nevyzerá Lucka dokonale? :)

 

 

 

 

 

 

Foto/ Zdroj: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.