Počas uplynulého víkendu sa konal u susedov v Českej republike Ples v Štátnej opere, kde sa kráľovnou večera stala Andrea Verešová!

Modelka prišla na udalosť v spoločnosti manžela Daniela Volopicha a predviedla sa v jemnej čipkovanej róbe z dielne Jany Pištejovej. V šatách bola oslňujúca a bez ostychu potvrdila pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Daniel mohol byť na Andreu právom hrdý a ostatní páni mali čo robiť, aby na nej nenechali oči.

Hlavnou hviezdou večera bol bývalý pretekár Formule 1, Mika Häkkinen, ktorého úlohou bolo slávnostne otvoriť charitatívny večer tromi údermi na gong. Výťažok z akcie putuje na nadáciu modelky Terezy Maxovej, Srdcerváči.

ver2 ver1

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)