Smiech je korením života a práve tohto hesla sa drží austrálska komička, Celeste Barber. Svoj účet na Instagrame pravidelne zásobuje vtipnými fotkami, na ktorých paroduje tie najvýraznejšie celebrity súčasnosti.

Celeste Barber je mladá komička, ktorá sa za seba rozhodne nehanbí. Aj keď nemá dokonalú figúru modelky či bezchybnú tvár, na záberoch sa neštíti parodovať známe osobnosti v akýchkoľvek polohách. Či už ide o Beyonce padajúcu do bazéna, Mirandu Kerr v plavkách alebo aj Justina Biebera s nožom na jazyku, Celeste je určite žena, nad ktorej snímkami sa budete zabávať. Veď posúďte sami, nemáte chuť sa rovnako vysmiať niektorým celebritám za ich strojené fotky v nepochopiteľných pózach? :) 

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)