Ak máte muža či priateľa, určite je neoddeliteľnou súčasťou vášho života. Poznáte však ten pocit keď si pomyslíte, že kedysi ňou bol aj pre nejakú úplne inú ženu?

Mnohé z nás absolútne neakceptujú myšlienku, že ich priateľ niekedy patril k nejakej inej, mnohé žiarlia ako psy. Je jedno či je pre nich absolútnou minulosťou, nenávidenou harpiou alebou obyčajnou známou, vždy pre nás ostáva akýmsi tŕňom v oku. Existuje vôbec žena, ktorá sa nikdy neopýtala, koľko ich mal jej priateľ pred ňou? Odpovedať sa dá rôzne a na odpoveď sa dá zareagovať rôzne. Môžete sa nahnevať, môžete sa uraziť alebo to jednoducho prijať. Pozrite sa na úprimnosť muža a krásnu reakciu ženy na nasledujúcom videu a pochopte, že nie všetky bývalé vzťahy musia narušiť ten váš.. Možno ste práve vy tou dokonalou, ktorú hľadal po celý život :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)