Zdá sa, že britská super modelka Cara Delevigne si robí zbierku tituliek pre magazín LOVE s hviezdami „Keeping up with the Karadashians.”

Britský módny magazín, ktorého vydania sa dočkáme len dvakrát do roka, oslovuje na svoje titulné strany iba hviezdy svetového formátu ako Kate Mos, Leu T, Justina Biebera a iných. Pri príležitosti ďalšieho vydania, 9. februára, sa na nej objaví slávna Kim Karadashian West s Carou Delevigne, ktorá figurovala aj na minuloročnom čísle. Tu pózovala s mladšou sestrou Kim, Kendall, vo vrúcnom objatí. Cieľom tejto titulnej strany bol totiž, v tej dobe moderný „pád internetu”, o čo sa snažilo mnoho hviezd, vrátane Kim. To, či sa im to podarilo ostáva otázne. Tentokrát pózuje Cara s Kim, vďaka ktorej klan Kardashianových zarobil milióny. Obe majú za sebou niekoľko podarených titulných strán ako pre Vogue, Elle, Paper, GQ, tak aj pre Love a mnoho ďalších módnych a lifestylových magazínov. Bude to ,,break the internet part deux?”

Kimbo2
Svadobná fotografia pre Vogue predala viac ako 500 000 výtlačkov, čím prekonala Beyonce či Michelle Obamovú

c car cara vana Kimbo

Kimbo3Autor: Katarína Mydliarová

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)