Známa televízna rodinka Kardashian/Jenner má obrovský dôvod na radosť. 29-ročný Robert a jeho snúbenica Blac Chyna sa totižto stali pyšnými rodičmi malého dievčatka. Nielenže sa tešia z malého prírastku, ale zaiste aj z toho, že tento fakt im zvýši sledovanosť ich rodinnej šou.

Americký klan Kardashian/Jenner je celému svetu známy najmä vďaka šou “Keeping up with Kardashians”, ktorá z nich spravila úspešné ,,celebrity” doslova zo dňa na deň. Jediný syn matky Kris bol síce počas jedného obdobia v úzadí, no spolu s novopečenou plastikovou mamičkou Black Chynou bude momentálne zrejme tým najsledovanejším členom z ich veľkej rodiny. Príchod na svet najmladšej Kardashianky si nenechali ujsť matky novopečených rodičov, sestra Khloé či kamoška Amber Rose. A ako to už v týchto prominentných rodinách chodí, ani najmenší člen sa nevyhol vskutku nezvyčajnému menu. Rodičia svoj malý poklad pomenovali Dream Renee Kardashian, a teda Sen Renee Kardashian!

12 Foto/Zdroj: Instagram, Twitter, stuffpoint.com

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.