Donedávna naháňali šedivé vlasy ženám hrôzu, no dnes je všetko úplne inak. Každá, ktorá sa zaujíma o aktuálne trendy, túži mať svoje vlasy ako jej milovaná babička. Táto móda je naozaj výstredná a majiteľky ,,šedivých” hrív ju hrdo prezentujú. Keď si to predstavíte, možno si pomyslíte, že ide o nezmyselný a neestetický výstrelok, no v minulom roku ste ho mohli vidieť aj na osobnostiach, ako Rihanna či Cara Delevingne. 

 

Štýlovo sa obleč

Takéto šediny treba vedieť aj nosiť! Ak sa k nim štýlovo oblečiete a vlasy si nakulmujete do jemných vĺn, budete z výsledku príjemne prekvapená. Inšpirujte sa fotkami a ktovie, možno tejto móde čoskoro podľahnete aj vy!

11250253_1654594144777315_1856055048_n

Zmeň svoj make-up

Takáto zmena vlasov si žiada odvahu. Váš vzhľad bude výrazný a určite nevšedný. Pre jemný a očarujúci kontrast by mal byť make-up v teplejších farbách.

8

Nechaj to na profesionálov

Ak ste sa rozhodli pre túto zmenu, zverte sa do rúk odborníka, ktorý vie, ako sa postarať o vlasy a nezničiť ich agresívnou farbou. Pre dokonalý efekt budú totiž vystavené zosvetleniu, farbeniu a nakoniec tónovaniu. Najlepšie teda urobíte, ak pôjdete do salónu, kde bude o všetko postarané a nemusíte sa obávať výsledného neželaného efektu.

#grayhair #haircolor #hair #color

A photo posted by ⓧнαιя ¢σℓσяѕⓧ (@colorr.hair) on

#grayhair 💜

A photo posted by @tutoriais_maquiagem on

Tied🎀 #followforfollow #spamforspam #grayhair #hairstyles

A photo posted by Rachel ✨ (@rachelaanderson) on

#Grayhair

A photo posted by valeria duran diaz (@vales_0311) on

#gray #grayhair

A photo posted by Breakfast at Tiffany s (@breakfast._.at._.tiffanys) on

#grayhair #gray

A photo posted by Breakfast at Tiffany s (@breakfast._.at._.tiffanys) on

Silver / Gray hair 🐩🌪🌫 #hairinspo #cool #wouldyoudare #beauty #hairsalon #grayhair #pelogris #lovely #dope #fashion #instapic

A photo posted by CheriTrendy Btq & Beauty Salon (@cheritrendy) on

Zdroj obrázkov: Instagram, Pinterest

Darinka
Móda a krása pre ňu nie je cudzí pojem. Každodenne vám prináša novinky z módneho sveta.