Výstava ,,The Institute of Sexology – Undress Your Mind” je presne to miesto, ktoré by ste mali navštíviť v prípade straty erotickej fantázie, alebo ak len jednoducho máte radi intímnosti. :)

Londýnska galéria Wellcome Collection práve v týchto dňoch realizuje výstavu, pri ktorej ostanete v nemom úžase nad praktikami našich predkov. Myslíte si, že ste vyskúšali už naozaj všetko? Omyl! Deduškovia a babičky dávno premenené na prach vám dokážu, že aj vaše najhriešnejšie myšlienky sa kedysi rozprávali len ako uspávanky deťom pri západe slnka.

Výstava obsahuje viac ako dvesto predmetov zahŕňajúcich umenie, erotiku, film, fotografie a rôzne materiály. Rozoberá protichodné štúdie pohlavia Sigmunda Freuda, Magnusa Hirschfelda, Margaret Meadovej a iných. Prehliadka rovnako ponúka aj modernú tvorbu a živé udalosti se*uálnej povahy človeka.

Ak by ste si predsa len nenašli čas práve tento týždeň, nezúfajte, prehliadka je verejnosti prístupná zdarma do 20. 9. 2015!

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)