Za neveru sa pyká. Svoje o tom veľmi dobre vie aj mladík, ktorý sa rozhodol zahýbať svojej partnerke. Keď sa jeho „tajný“ románik prevalil, partnerka mu prichystala pomstu, na ktorú nikdy nezabudne!

Mladá žena sa rozhodla, že neverníka pripraví o to, čo mal najradšej. Keďže vedela, že je veľkým futbalovým fanúšikom, bolo jej jasné, čo ho zabolí najviac. Ak by ste čakali, že mu urobí poriadny cirkus alebo predvedie hysterický záchvat priamo na futbalovom zápase pred tisíckami ľudí, tak ste na omyle.

Vybrala si oveľa krutejšiu formu. Rozhodla sa mu zničiť to najcennejšie, čo chalanisko dlhé roky zbieral. Zobrala nožnice a pustila sa do rozstrihávania zbierky futbalových dresov Arsenalu a Barcelóny. Svojou zbierkou sa týpek veľmi rád chvastal pred kamarátmi i na sociálnych sieťach. Teraz sa môže uspokojiť s tým, čo mu z nich ostalo. Snáď si uvedomil, že nevera sa nevypláca.

1480244198698

 

Foto: YouTube, pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here