Dvojnásobná mamička sa rozhodla pomstiť svojmu partnerovi, ktorý ju týral pre jej nadváhu. Povedala si, že už nechce byť terčom jeho neúnosných výčitiek a vzala osud do vlastných rúk. Nič mu však nedarovala. Pripravila mu pomstu, na ktorú nikdy nezabudne!

Keď sa váha 32-ročnej Američanky Alviny Rayne vyšplhala na alarmujúcich 124 kg, čosi sa v nej zlomilo. Denne bez problémov hltala 5000 kalórií vo forme jedál z fastfoodov, sladkodstí a sladených nápojov. Keď ju však jedného dňa, jej partner nazval tučným kusom odpadu, rozhodla sa skoncovať s ním i so svojou nadváhou.

1480018027626

Alvina si zaumienila, že zmení nie len svoj zaužívaný život, ale aj životný štýl. Dala sa na nízkokarbohydrátovú ketogénnu diétu, dopĺňanú pravidelným cvičením. Postupným osvojením si nového spôsobu života, sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 60 kilogramov. Dnes je z nej úplne iná a hlavne šťastná žena.

1480018102688

V súčasnosti táto kočka žije po boku milovaného manžela a jej expriateľovi zostali iba oči pre plač. Tomu darebákovi, ktorý ju roky psychicky týral, sa pomstila tým najelegantnejším spôsobom. Keď zistil, aká sa z nej stala krásna štíhla žena, chcel ju získať späť. Mal však smolu. Ukázala mu, aká je silná a že žiadneho hlupáka, ktorý ju nedokázal nikdy oceniť nepotrebuje.

1480019266874

1480018174887

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

1 komentár

  1. Nech priberie znova na 120kg a ukáže sa aký je nový partner milujúci. Nie je umenie milovať krásnu, štíhlu ženu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here