Aj vy každé ráno, deň čo deň, stojíte pred otvorenou skriňou a spytujete sa, čo si máte obliecť? Zvolíte tričko, skombinujete ho s riflami, sukňou, kraťasmi alebo čímkoľvek iným a v zápale zúfalstva šmaríte celý outfit na posteľ? Celé to zopakujete aspoň tri-štyrikrát a napokon si z dôvodu nedostatku času oblečiete to, čo ste vôbec nemali v úmysle?

Ženy sú odjakživa nerozhodné stvorenia a pri obliekaní na každú príležitosť neraz zažívajú stresové situácie. V tom horšom prípade mnohé z nás konzultujú svoj outfit s netrpezlivým partnerom, ktorý by nás zo zúfalstva navliekol už aj do vreca, len aby sme konečne vyrazili z domu. Ruku na srdce, ste na tom rovnako a tieto situácie sú aj vám dôverne známe? Pozrite si vtipné video páru, ktorý dokonale vystihol ženskú nerozhodnosť, každodenný predzrkadlový rituál a hlavne to, ako najjednoduchšie muži docielia, aby sme si obliekli presne to, v čom nás skutočne túžia vidieť. :)

Ako muži docielia, aby sme si obliekli presne to, v čom nás chcú vidieť, si môžete pozrieť TU!

Video: YouTube

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here