Biele pláže, krištáľovo čisté more a jemný vietor vo vlasoch. To sú momenty, ktoré si ešte pred pár dňami užívala tanečníčka Katka Štumfová na svojej svadobnej ceste s manželom, bratislavským podnikateľom Borisom Jakešom. 

Talentovaná a krásna tanečníčka Katka Štumpfová, známa predovšetkým z tanečnej súťaže Let´s dance, si ešte pred pár hodinami užívala príjemné chvíle na svadobnej ceste. Ako novopečenej manželke bratislavského podnikateľa jej to skutočne pristane. Presvedčte sa samy.

Katka sa dostala do povedomia širšej verejnosti tanečným projektom Let´s dance. Okrem toho, že má vlastnú tanečnú školu, je aj majiteľkou ineternetového obchodu s doplnkami spolu s Ivanou Surovcovou, ktorá sa prednedávnom zasnúbila s hokejistom Mariánom Gáboríkom.

Katka sa už dva mesiace môže chváliť statusom manželky Borisa Jakeša, ktorého si vzala po dlhoročnej známosti. Svoju svadobnú cestu si užívali na exotických Maledivách, a keďže Boris nie je mediálne známy a stráži si súkromie, vyzerá to, ako keby bola Katka na svadobnej ceste sama.

Foto: Instagram, Facebook

Gabi
Šport, správni ľudia, hudba a sladkosti, to sú hlavné veci, ktoré vedú ku spokojnosti. :) Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva a inšpiruje.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here