Krásna, nenapodobiteľná a obdivovaná. Bájna Rosalinda, ktorá v minulosti urputne bojovala o lásku svojho vysnívaného princa Fernanda Josého Altamirana del Castilla, sa pred niekoľkými dňami objavila na červenom koberci. A popravde, nie sme si celkom isté, či by o ňu jedinečný zbohatlík z telenovely zakopol aj s týmto outfitom.

Mexická herečka, speváčka a podnikateľka Thalia patrí bezpochýb k najkrajším umelkyniam svetového šoubiznisu. Krásny žiarivý úsmev a dlhé husté vlasy závidí 45-ročnej kráske nejedna žena, no za vizáž, s ktorou sa objavila na odovzdávaní cien New York Moves Awards 2016 sa na ňu zniesla obrovská vlna kritiky. Výrazný make- up, tmavý rúž, vlasy vo vrkoči s vyfúkanou ofinkou a vskutku nepekná ,,róba“ sa podpísali pod Thaliin rozpačitý zovňajšok. Čo hovoríte na výzor speváčky vy? :)

Thalia počas spoločenských udalostí o pár dní neskôr

Foto: GettyImages, Facebook/Thalia

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here