Buď ide o prvoaprílový žart alebo sa Katy Perry nechala inšpirovať speváčkou Miley Cyrus. Počas včerajšieho dňa zavesila na svoj Instagram fotografiu, na ktorej má na hlave krátke vlasy!

Svetoznáma speváčka Katy Perry, ktorá sa v rámci Prismatic World Tour zastavila vo februári aj na Slovensku zaujala svojich fanúšikov snímkou, kde nie je po jej dlhých vlasoch ani stopy. Na obrázku má speváčka zmyselný pohľad, dymové oči a prírodné pery v kontraste s novým zostrihom. V tomto prípade by to bol radikálny krok, ktorému by sme sa popravde vôbec nečudovali, nakoľko farbu vlasov mení častejšie než ponožky a nepochybujeme, že ich kvalite parochne tiež nepridajú. Čo myslíte, ide o vtip alebo Katy podstúpila skutočne výraznú zmenu? :)

katka

Fotky z koncertu Katy Perry v Bratislave tu!

Foto: Instagram

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)