Khloe a Kourtney, členky známeho „klanu Kardashian“, sú znova v centre pozornosti. Na charitatívnej udalosti Angel Ball sa predviedli v netradičných šatách. 

Ženy, zvyknuté priťahovať oči verejnosti každým svojim krokom, sa nedali zastaviť ani tentokrát. V šatách, ktoré ukazovali viac ako by mali, sa so širokým úsmevom niesli po červenom koberci dobročinnej udalosti v New Yorku. Kourtney zvolila netradičné čierne maxi šaty, pri ktorých návrhári rozhodne ušetrili na látke.

kou

Hovorí sa, že menej je niekedy viac, no v prípade 32-ročnej Khloe znamená „menej“ naozaj veľmi málo. Priesvitné šaty s trblietkami viac odhaľovali ako zahaľovali.

kou-kh

Charitatívna udalosť Angel Ball zbiera peniaze pre ľudí trpiacich na rakovinu. Angel Ball založila skladateľka Denise Rich na počesť jej dcéry Gabrielle, ktorá prehrala boj s leukémiou.

kou-1 kou-kh-1 kou-kh-2

Foto: Instagram

Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here